Ziebart’tan çifte korumalı kampanya!

Kategori: Kampanyalar - 6.663 viewsYorum Yazın
Ziebart’tan çifte korumalı kampanya!

Car care sektörünün önde gelen firmalarından Ziebart araç sahiplerine farklı alternatifler sunuyor. Bu amaçla hazırlanan kampanyalar araç sahiplerinin beklentilerine cevap veriyor.

Araç Sahiplerine Çifte Koruma Ziebart’tan…
Otomotiv sektörüne koruyucu ürünler sağlayan Amerikan menşeli Ziebart firması, araç sahiplerine çifte koruma sağlayan kampanya geliştirdi.

Ziebart araç sahiplerine özel kampanyalarıyla dikkat çekiyor

Ziebart araç sahiplerine özel kampanyalarıyla dikkat çekiyor

Servet değerindeki sıfır araçlara, uygunsuz koruma ürünleri ile işlem yapılması halinde, aracın önemli ölçüde zarar görebileceğine ve sonrasında orijinale dönebilmenin zor olacağına bir kez daha dikkat çeken Ziebart’ ın Türkiye Ana Lisansörü Genel Müdürü Hakan Alptekin, tüketicinin bu ve benzeri mağduriyetler yaşamasını önlemek için, kazancı ikinci planda bırakan, çözüm odaklı olarak planladıkları ‘Artan İndirim Oranlı Yaz Kampanyası’ uygulamasını başlattıklarını, söz konusu kampanya ile ürün sayısı arttıkça indirim oranının da arttığını bildirdi. Araçların iç mekânları ve boyaları için sundukları, hijyenik ve kapsamlı koruma ürünlerinin ve güneş ışınlarının ultraviyole etkisini %99 oranında kırarak cilt kanseri riskini azaltan özel cam filmleri sayesinde sürücü ve yolculara sağlık tedbiri sağlayan Ziebart markası, aynı zamanda sıfır araç satın alan araç sahiplerini bu şekilde mağdur edebilecek uygulamalardan korumak için ücretsiz danışmanlık desteği de veriyor.

Ziebart haberlerini takip edin!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN