Sonax Türkiye, Sonax’ın anavatanında!

Sonax Türkiye, Sonax’ın anavatanında!

Sonax Türkiye Genel Distribütörü Auton Otomotiv A.Ş, Sonax bayileri ile birlikte Sonax Almanya Genel Merkezini ziyaret etti.
16 Ekim-21 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen Almanya iş gezisinde Sonax Türkiye ekibi, ilk olarak Cuma ve Cumartesi günleri Münih kentindeki tarihi ve turistik yerleri gezdi.
19 Ekim pazartesi günü Sonax Almanya yetkilileri tarafından karşılanarak, Münih’deki Sonax Uygulama Merkezlerine birlikte ziyaretler gerçekleştirildi. Ardından Sonax Genel Merkezinin bulunduğu Neuburg’a hareket edildi.

Sonax Türkiye ekibi Almanya'daki Sonax uygulama merkezlerinde incelemeler gerçekleştirdi

Sonax Türkiye ekibi Almanya’daki Sonax uygulama merkezlerinde incelemeler gerçekleştirdi

20 Ekim Salı günü Sonax Gmbh Genel Yönetim ve Üretim Merkezi önündeki direğe çekilen Türk bayrağı eşliğinde, Sonax Almanya müdürleri tarafından bina önünde resmi bir karşılama töreni düzenlendi.
Sonax’ın tarihi, üretim aşamaları, Arge laboratuvarları, Almanya pazarındaki ekonomik faaliyetler ve hedefler hakkında ekibe sunum yapıldı. Sonax’ın Üretim ve Arge Tesislerinde, Sonax üretim mühendisleri eşliğinde özel fabrika gezisi düzenlendi. Öğleden sonra ise Sonax Eğitim Merkezinde 2015 ve 2016 yıllarında piyasaya sürülmesi planlanan yeni nesil Sonax ürünlerinin tanıtımı yapıldı.
Günün sonunda ise özel olarak hazırlanan akşam yemeği eşliğinde Sonax Türkiye ve Sonax Almanya ekipleri bir araya gelerek, oluşan samimi ortamda birbirlerini daha da yakından tanıma fırsatı buldular. Beş gün süren gezinin ardından Sonax Türkiye ekibi, 21 Ekim Çarşamba günü markalarını yerinde görmenin ve yakından tanımanın vermiş olduğu mutluluk, yüksek bir moral ve yeni bir sinerjiyle Türkiye’ye döndüler.

Sonax haberlerini takip et!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN