Oto seramik kaplama

Kategori: Boya koruma - 11.795 viewsYorum Yazın
Oto seramik kaplama

Oto seramik kaplama yükselen bir trend. Bu nedenle sıfır otomobiller veya ikinci el otomobilde araba seramik kaplama tercih ediliyor. O halde otomobil yatırımınızı korumak için siz de biraz daha detaya inebilirsiniz.

Bu yazıda; araç seramik kaplama hakkında önemli bilgileri okuyabilirsiniz. Ayrıca güncel oto seramik kaplama fiyatları çok işinize yarayacaktır. Üstelik daha önce neden bilmiyordum diyebileceğiniz konular da ilginizi çekecektir.

Ayrıca araç seramik kaplama önerisi gibi otomobil yatırımınızın değerini artıracak pek çok temizlik, koruma, bakım önerisini binlerce kişi uyguluyor. Siz de en çok tercih edilen otomobil car care (İç Dış TemizlikBoya parlatma ve korumaSeramik kaplamaOzonla dezenfeksiyonMotor temizlik ve koruma vb.) uygulamalarını buradan keşfedebilirsiniz.

Oto seramik kaplama

Araba seramik kaplama nedir? Seramik kaplama, aracınızın boya işine manuel olarak uygulanan özel bir kimyasal türüdür. (genellikle epoksi, kuvars veya her ikisinin bir karışımı) ifade eder. Sadece yüzeye oturan ve oldukça kolay yıkanan normal mumdan farklı olarak, seramik kaplama çerçeveye yapışır.

Kullanılan malzemeye bağlı olarak on yıla kadar orada kalır. Bu, arabanızın otoyolda baş döndüren kalıcı parlak parlak cilaya sahip olmasını sağlar.

oto seramik kaplama-araba seramik kaplama-araç seramik kaplama-oto seramik kaplama fiyatları
Araba seramik kaplama trendlerini takip edin!

Araç seramik kaplama ile nano kaplama aynı şey midir? Seramik kaplama ciladan neden farklıdır?

Nano ‘küçük’ ölçek demektir. Eğer özellikle marka yanıltmaca değilse araba seramik kaplama için nano boya koruma teknoloji kaliteyi artırıyor.

Cilalar aracınıza zarar veren kimyasallara ve maddelere karşı biraz koruma sağlar. Ancak seramik kaplamalardan önemli ölçüde daha az dayanıklıdır. 

İkincisi, wax mumların bağlanma özellikleri yoktur. Bu da basitçe boyanın üzerinde durdukları anlamına geliyor. Normal aşınma ve yıpranma nedeniyle yıkanma veya ovalama ile etkisi sona erer. Seramik kaplama ise boya yüzeyinin kendisi ile birleşerek çok daha uzun süre arabada kalmasını sağlar.

Boya koruma sistemleri için durum nedir? Yine kullanılan wax, cila veya kimyasal ürünler de genellikle boya yüzeyine bağlanmadan katman oluşturuyor.

Araç seramik kaplama faydaları nelerdir?

Oto seramik kaplama fiyatları

Seramik kaplamayı sizin için uygulaması için bir profesyonele başvurmak akıllıca bir harekettir. Ancak bu, programına bağlı olarak birkaç saat, hatta belki bir veya iki gün sürebilir. Oto seramik kaplama fiyatları marka ve uygulama standartlarına göre değişebiliyor.

Genellikle 2000 TL üzerinde bir maliyeti göze almak gerekiyor. Bununla birlikte oto seramik kaplama fiyatları 1000-7000 TL gibi geniş bir aralıkta sunuluyor.

Ayrıca araç seramik kaplama önerisi gibi otomobil yatırımınızın değerini artıracak pek çok temizlik, koruma, bakım önerisini binlerce kişi uyguluyor. Öyleyse siz de en çok tercih edilen otomobil car care (İç Dış TemizlikBoya parlatma ve korumaSeramik kaplamaOzonla dezenfeksiyonMotor temizlik ve koruma vb.) uygulamalarını buradan keşfedebilirsiniz.

Araba seramik kaplama önerileri gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Oto seramik kaplama (2 Yorum)

Yorum Yaz

YORUM YAZIN