O bir oto yıkama fenomeni!

Kategori: Foto Galeri / Oto yıkama - 13.907 viewsYorum Yazın
O bir oto yıkama fenomeni!

Son günlerde sosyal medya adeta yıkılıyor. Yerli Dan Bilzerian Taha Özer’den bahsediyoruz. Bir ayakkabı firmasının veliahtı olan Taha Özer Instagram fotoğraflarıyla olay oldu. Fotoğraflarda takipçilerine lüks ve kadınlarla dolu bir hayatı sunan Özer’in takipçi sayısı hızla arttı.

Bizi ilgilendiren ise bu fotoğraflar içerisinde car care alanına girenler oldu. Taha özer, sahip olduğu lüks otomobilleri yıkarken çektirdiği fotoğraflarla büyük ilgi gördü. Şu an Türkiye’de en popüler meslek muhtemelen oto yıkamacılığı! Taha özer’in birbirinden güzel kızlarla yaptığı oto yıkama işin uzmanları tarafından son derece başarılı bulundu. Sünger kullanılması, boya yüzeyinin çizilmesini engelleyen köpük uygulaması ve hatta yıkama yapan bayanların giyimleri dahi kıyafetten boya yüzeyine yabancı bir cismin kazayla düşerek zarar vermesini engelleyecek şekilde düşünülmüş. Bu muhteşem yıkama şovu için Taha Özer’e sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Taha Özer bilsin ki Türkiye’deki oto yıkama istasyonlarında onun resimleri bu işin zirvesi olarak duvarları süslüyor. Oto yıkama işinde çalışanlar o resimlerle motive oluyorlar. Artık otomobilin markası ve modeli ne olursa olsun fırça kullanılmıyor. Süngerli oto yıkama popüler oldu ve adeta kural haline geldi.

Oto yıkama trendleri için tıklayın!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

O bir oto yıkama fenomeni! (1 Yorum)

Yorum Yaz

YORUM YAZIN