Hakkımızda

Hakkımızda

Carcaresistemleri.com ürettiği içeriklerde araç bakım, temizlik ve koruma olarak isimlendirilen ‘car detailing’ alanını işlemektedir. Car detailing alanındaki uygulamaları, dünyadaki ve ülkemizdeki yenilikleri okurlarına derli toplu bilgi bağlamında sunuyor.

Sitede yer alan bilgiler ‘car care’ alanında uzman editörler tarafından hazırlanmaktadır.Carcaresistemleri.com editörleri içerikleri hazırlarken konunun otoritelerinden, ilgili yayınlardan, bilimsel ve sektörel verilerden, sektör ile ilgili dernek ve diğer toplum kuruluşlarından yararlanmaktadır.

Carcaresistemleri.com sektörün ve toplumun ahlak kurallarına ve yasalara aykırı yayın yapmaz. Yayınladığı içeriklerde en doğru, tarafsız bilgileri vermeyi ilke edinmiştir. Hiçbir firma ve dernek gibi kuruluşla organik veya inorganik bağı bulunmamaktadır. Tarafsız ve bağımsız bir içerik blogudur.

Carcaresistemleri.com sosyal medyayı da etkin biçimde kullanır. Sosyal medya platformları üzerinden ürettiği içerikleri paylaşır. Bu amaçla youtube kanalı, twitter, facebook, instagram hesaplarını aktif olarak kullanır.

Carcaresistemleri.com içerisinde daha temiz, daha keyifli otomobiller, otomobil yatırımınızı korumanın yöntemleri ve sürüş keyfi için eviniz gibi otomobilinizin de temiz ve bakımlı olmasını sağlayan teknikleri bulabilirsiniz. Siz de bizimle irtibata geçerek burada bulunmasını istediğiniz konuları iletebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!