Gizlilik Politikası

 

Gizlilik Politikası

  • com sitesinde yalnızca iletişim formu doldurulurken bazı bilgiler istenmektedir. İletişim formu doldururken istenilen bilgiler isim, e-mail, mesajdır. Bu bilgiler dışında herhangi bir güvenlik ve kişisel veri içeren bilgi istenmemekte ve kişisel verileriniz takip edilmemektedir. İstenilen bilgiler sistemimiz tarafından otomatik olarak arşivlenmekte ve yalnızca iletişim amacıyla kullanılmaktadır.
  • Site ziyaretiniz sırasında site içeriği ve kullanımına yönelik bazı bilgiler toplayabiliriz. Bu bilgiler web tarayıcı türü, coğrafi bölge, sitede geçirilen süre, kaynak, url takibi, sayfa ve içerik gösterim sayısı, ip adresi olabilir. Elde edilen ve depolanan bilgiler site içeriğinin geliştirilmesi ve daha iyi içerik sunulabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Bu bilgiler üçüncü kişi ve şirketlere yalnızca sizi tanımlayabilecekleri veri olarak gönderilebilir. Bu da istatistiksel verinin dışına çıkamaz. Günlük ziyaret edilen sayfa sayısı, açılan oturum sayısı gibi verilerden söz ediyoruz.
  • com bilgisayarınızın sabit diskinde kaydedilecek çerez gönderebilir. Çerezlerden elde edilen bilgiler de yine site içeriğinin geliştirilmesinde ve ziyaretçi memnuniyetinin yükseltilmesinde kullanılmaktadır.
  • com sitesinde farklı reklam sağlayıcı şirketlerin reklam türlerinde reklam yayını yapılmaktadır. Reklamlarda reklam sağlayan firmalar kendi yazılım algoritmalarını kullanmaktadır. Bu algoritmalar site ziyaretçileri ile stratejik bilgiler olarak kabul edilen isim, e-mail adresi, telefon numarası gibi bilgiler dışındaki sayfa ziyareti bilgilerini derlemektedir. Bu bilgiler arasında sayfa çözünürlüğü, reklamın yayınlandığı cihaz türü, lokasyon verisi sayılabilir. Yayınlanan reklamların hukuki sorumluluğu reklam sağlayıcı firmalara aittir. Bununla birlikte Carcaresistemleri.com toplumun genel ahlak ve hukuk kurallarına uygun olmayan içeriklerdeki reklamların yayınlanmasına izin vermez.
  • Üçüncü taraf web sitelerine bağlantı ’link’ verilmektedir. Bağlantı verilen üçüncü taraf web sitelerinin yasal ve etik bakımdan güvenli olması için gerekli maksimum özen gösterilmektedir. Bununla birlikte üçüncü taraf sitelerin içeriklerine ve yayın politikalarına müdahale etmemiz söz konusu değildir. Link verilen üçüncü taraf web sitelerinin yükümlülük ve gizlilik politikaları ihlallerinden Carcaresistemleri.com sorumlu değildir. Bağlantılarla ilgili veriler Carcaresistemleri.com tarafından site çalışmalarının iyileştirilmesi amacıyla toplanabilir, depolanabilir.
  • com kişisel bilgilerin derlenip depolanması konusunda gerekli önlemleri maksimum düzeyde almaktadır. Bununla birlikte uluslararası bir ağ olan internet üzerinde yer alan bilgilerin güvenliği ‘siber güvenlik’ olarak adlandırılmakta ve dünyanın en gelişmiş teknolojik ülkeleri tarafından dahi garanti edilememektedir. İnternetin yapısına uygun olarak yüzde yüz kişisel bilgilerin güvenliği ve korunması garanti edilemez.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!