Flowgenix yorumlar

Kategori: Boya koruma - 2.210 viewsYorum Yazın
Flowgenix yorumlar

Flowgenix yorumlar hızlı seramik kaplama spreyi olarak ilgi görüyor. Bu ürünün seramik kaplama sprey arayanlar arasında bir hayli popüler olduğu biliniyor. Flowgenix tüm dünyada kullanıcısı olan ürünler arasında bulunuyor.

Bu yazıda; hızlı seramik kaplama Flowgenix fiyat bilgisi,  sprey seramik kaplama seramik etkisi verir mi, seramik kaplama sprey Flowgenix gibi markalar nasıl kullanılır gibi aklınıza takılan ve daha önce neden haberim yoktu diyeceğiniz konular da ilginizi çekecektir.

Hızlı seramik kaplama çözümleri gibi otomobil yatırımınızın değerini artıracak pek çok temizlik, koruma, bakım önerisini binlerce kişi uyguluyor. Siz de en çok tercih edilen otomobil car care (İç Dış TemizlikBoya parlatma ve korumaSeramik kaplamaOzonla dezenfeksiyonMotor temizlik ve koruma vb.) uygulamalarını buradan keşfedebilirsiniz.

Flowgenix yorumlar

Flowgenix nedir? Flowgenix Grand Finale gelişmiş seramik kaplama, dış dünya ile boyanız arasında cilalı, uzun ömürlü bir bariyer oluşturur. Eşsiz formülümüz, aracınızı suyu, kiri ve tozu etkili bir şekilde iten çizilmez bir katmanla korur.


flowgenix yorumlar-flowgenix türkiye-flowgenix fiyat-hızlı seramik kaplama-sprey seramik kaplama-seramik kaplama sprey
Hızlı seramik kaplama

Flowgenix Grand Finale tabakası araç üzerinde son derece güçlü bir koruyucu kabuk oluşturarak boyayı çamur, kir, tuz ve hatta pas gibi doğal malzemelere karşı dirençli tutar. Daha da iyisi, aracınızın boyasında cilalı, parlak bir yüzey elde etmenizi sağlar.

Flowgenix yorumlar arasından seçtiklerimizi inceleyebilirsiniz.

 • İki aracımda da denedim güzel bir mikrofiber bez ile tarif edildiği şekilde uyguladım, parlaklık harika ve kayganlık sağlıyor geçici de değil yaklaşık 10 gün oldu uygulayalı boya koruma yapılınca hissedilen o elinizi dokununca kayan his devam ediyor. Kesinlikle parasını hak ediyor. En bilinen markaların hızlı cilasını da kullandım bunun kadar iyi sonuç alamadım. Camlara da uyguladım su kaydırma özelliği kazandırdı izi kalmadı. (Flowgenix Türkiye, hızlı seramik kaplama, sprey seramik kaplama, seramik kaplama sprey, Trendyol)
 • Denedim gerçekten hakkını veren bi ürünmüş 4 5 ayda bir devamlı kullanmayı düşünüyorum. ürün kalitesini bozmadığı sürece. (Flowgenix Türkiye, hızlı seramik kaplama, sprey seramik kaplama, seramik kaplama sprey, Trendyol)
 • Flowgenix, uygulanması kolay bir püskürtme başlığına sahiptir. Sadece aracınızın yüzeyine püskürtün ve mikrofiber bir bez kullanarak silin. Bundan sonra, en iyi sonuçları elde etmek için en az 6 saat doğal kurumaya izin vermelisiniz. En zorlu hava koşullarının üstesinden gelir. Aşırı hava koşullarına sahip bölgelerde mi yaşıyorsunuz? bu ürün tam size göre! (Flowgenix Türkiye, hızlı seramik kaplama, sprey seramik kaplama, seramik kaplama sprey)
 • Bu ürünü yeni arabam için aldım. Uzun süre yeni görünmesini sağlıyor. Bu ürün, reklamı yapılan her şey ve daha fazlasıydı! Uygulaması son derece kolay ve sonuçlar inanılmaz! (Flowgenix Türkiye, hızlı seramik kaplama, sprey seramik kaplama, seramik kaplama sprey, Flowgenix)

Hızlı seramik kaplama sprey Flowgenix nasıl uygulanır?

 • Aracınız temiz ve kuru olmalı
 • Ürün bölge bölge uygulanmalıdır.
 • Güneşin altında uygulama yapmaktan kaçının.
 • Spreyi uygulanacak bölgeye bolca sıkınız ve kuru mikrofiber bez ile tüm o uyguladığınız bölgenin tamamına yayıp 2 dakika beklemeye alın.
 • Bir başka mikrofiber bez ile hafif baskı uygulayarak kuruyana kadar silin.
 • İşlemden sonra aracınızı 5 gün boyunca yıkatmayın.
 • Tavsiye edilen kürlenme süresi oda sıcaklığında 24 saat olup, kürlenme süresi boyunca aracınızı dış etkenlerden koruyun.

Flowgenix fiyat

Hızlı seramik kaplama sprey Flowgenix fiyat bilgisi 70 TL düzeyinde bulunuyor. Seramik kaplama sprey alırken verdiğiniz ücretin karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hızlı seramik kaplama çözümleri gibi otomobil yatırımınızın değerini artıracak pek çok temizlik, koruma, bakım önerisini binlerce kişi uyguluyor. Siz de en çok tercih edilen otomobil car care (İç Dış TemizlikBoya parlatma ve korumaSeramik kaplamaOzonla dezenfeksiyonMotor temizlik ve koruma vb.) uygulamalarını buradan keşfedebilirsiniz.

Flowgenix yorumlar gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN