Car Care Bayilik nasıl alınır?

Kategori: Car care bayiler - 1.103 viewsYorum Yazın
Car Care Bayilik nasıl alınır?

Car Care Bayilik almak için pek çok fırsat sizi bekliyor. Car care sektörü ülkemizde ve tüm dünyada hızla gelişiyor. Çünkü insanların mobilite olma özelliği artıyor. Ayrıca özellikle Covid 19 salgını ile birlikte toplu taşıma yerine kişisel otomobile olan ilgi arttı. O halde car care sektöründe bayilik nasıl alınır sorusunun cevabını adım adım ilerleyerek inceleyelim.

Bu yazıda; Ziebart bayilik, Sonax bayilik gibi markaların bayilik koşulları nelerdir, alternatif pazar olarak Self servis Oto Yıkama bayilik nasıl alınır, Autowax Bayilik ücreti nedir gibi aklınıza takılan ve daha önce neden haberim yoktu diyeceğiniz konular da ilginizi çekecektir.

Car Care Bayilik çözümleri gibi otomobil yatırımınızın değerini artıracak pek çok temizlik, koruma, bakım önerisini binlerce kişi uyguluyor. Siz de en çok tercih edilen otomobil car care (İç Dış TemizlikBoya parlatma ve korumaSeramik kaplamaOzonla dezenfeksiyonMotor temizlik ve koruma vb.) uygulamalarını buradan keşfedebilirsiniz.

Car Care Bayilik almak için ne yapmak gerekiyor?

Öncelikle kurumsal firmaları tercih ederek işe başlamak gerekiyor. Sektörde yabancı markaların yerli taklitleriyle özellikle Bursa’da genellikle merdiven altı üretilen car care kimyasalları ile franchise kurmaya çalışan oluşumlara itibar etmemek gerekiyor. Çünkü bu oluşumlar hem kaliteli ürün sunma konusunda yetersiz kalıyor hem de süreklilik sağlayamıyor.

Car Care Bayilik-Sonax bayilik-Self servis Oto Yıkama bayilik-Autowax Bayilik ücreti-3M oto yıkama bayilik-Meguiars bayilik fiyatı-Wemax oto yıkama bayilik-Dry CAR CARE
Car care bayilik fırsatları

Aynı yerde 4-5 kez marka değiştiren istasyonları biliyoruz. Bu durum elbette müşteri üzerinde olumsuz etkiler yapıyor.

Kurumsal firmaların bayilik şartları biraz daha ağır olabiliyor. Ancak zaman içerisinde bu farkın sizin lehinize kapanacağından emin olabilirsiniz.

Car care işinde en önemli nokta lokasyon. Oto detaylı temizlik ve boya koruma işi için semt, cadde üzeri olması, trafik akışı, dükkanın cephesi çok önemli. Bu koşullar sizin kolay müşteri çekmenizin temel anahtarıdır. Ara sokaklarda car care işi yapmak çok zorlayıcı bir çaba gerektiriyor.

Car care bayilik ücreti elbette franchise veren firmaya göre değişkenlik gösteriyor. Burada farklı car care merkezi konseptleri, büyüklükleri olabiliyor.

Öncelikle doğru lokasyonda bir dükkan bulduktan sonra kurumsal bir marka ile görüşün. Bu aşamada bayilik ücretini gözünüzde fazla büyütmeyin. Doğru yatırımın doğru marka ve kurumsal yapıdan geçtiğini unutmayın.

Dünyada geçmişi olan, ülkemizde de bilinen markaları tercih ederseniz çok daha hızlı yol alabilirsiniz. Maceracı ruha sahip car care girişimcileri yepyeni ürün ve marka oluşturarak bu işe girmeye çalışıyor. Elbette başarılı olabilirler. Önlerinde geçmeleri gereken büyük zorluklar ve uzun bir yolu göze alabilirlerse.

Bu makalede konuya giriş yaptık. Okurlarımızın sıklıkla sorduğu Ziebart bayilik, Sonax bayilik gibi markaların bayilik koşulları nelerdir, alternatif pazar olarak Self servis Oto Yıkama bayilik nasıl alınır, Autowax Bayilik ücreti nedir gibi tüm soruları ayrı birer makale olarak editörlerimiz yayına hazırlıyor. Ayrıca 3M oto yıkama bayilik, Meguiars bayilik fiyatı, Wemax oto yıkama bayilik, Dry CAR CARE bayilik başlıkları ile de ilgili makale çalışmaları devam ediyor.

Car Care Bayilik çözümleri gibi otomobil yatırımınızın değerini artıracak pek çok temizlik, koruma, bakım önerisini binlerce kişi uyguluyor. Siz de en çok tercih edilen otomobil car care (İç Dış TemizlikBoya parlatma ve korumaSeramik kaplamaOzonla dezenfeksiyonMotor temizlik ve koruma vb.) uygulamalarını buradan keşfedebilirsiniz.

Car care bayiliği nasıl alınır gibi ilginizi çekebilecek kaçırmamanız gereken makaleler!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN