Buharlı oto yıkama

Kategori: Oto yıkama - 3.360 viewsYorum Yazın
Buharlı oto yıkama

Buharlı oto yıkama aracın dışını ve içini temizlemek için su buharı kullanma işlemidir. On yıllardır buhar, etkinliği ve sterilizasyon gücü nedeniyle temizlik endüstrisinin kritik bir bileşeni olmuştur. Buharlı oto yıkama suyla yıkamaya göre pek çok avantajlar içeriyor.

Buhar oto yıkama makinası (araç buhar makinesi) kullanarak yapılan bu işlem aracınızın iç ve dış yüzeylerini çok etkili biçimde temizlerken çevre dostu yaklaşımıyla da öne çıkıyor.

Buharlı araba yıkama gibi otomobil yatırımınızın değerini artıracak pek çok temizlik, koruma, bakım önerisini binlerce kişi uyguluyor. Siz de en çok tercih edilen otomobil car care (İç Dış Temizlik, Boya parlatma ve koruma, Seramik kaplama, Ozonla dezenfeksiyon, Motor temizlik ve koruma vb.) uygulamalarını buradan keşfedebilirsiniz.

Buharlı oto yıkama

Günümüzde buhar, oto yıkama endüstrisinde sürekli büyüyen bir varlık haline gelmiştir. Buhar oto yıkama makinası tarafından üretilen buhar, gres ve kirleri kaldıracak kadar sıcaktır.

Buhar oto yıkama makinası tarafından üretilen buhar kiri parçalamak için yeterli basınç üretir ve yüzeye zarar vermeyecek kadar naziktir.

buhar oto yıkama-buhar oto yıkama makinası-buharlı oto yıkama-araç buhar makinesi-buhar makinesi oto yıkama-buhar yıkama-buharla halı yıkama-buharla koltuk yıkama-buharlı araba yıkama-buharlı araba yıkama makinası-buharlı araç yıkama-buharlı araç yıkama makinası-oto buhar makinesi-oto yıkama buhar makinası-2 el buharlı oto yıkama makinası-araba buharlı temizleme-araç içi buharlı temizlik-araç içi buharlı temizlik makinesi-araç yıkama buhar makinesi-buhar araç yıkama
Buharlı oto yıkama

Otomobiliniz için ideal yıkama yöntemi hangisidir? Geleneksel bir araba yıkamadan daha kısa sürede, buhar oto yıkama makinası tarafından üretilen buhar sadece aracınızı iyice yıkamakla kalmaz, aynı zamanda iç mekanı dezenfekte eder ve yağlı motor parçalarını yeniden yeniler.

Ayrıca, bir basınçlı yıkayıcı ile tamamen erişilemeyecek en dar alanlara ve bağlantı parçalarına bile ulaşabilir.

Buhar oto yıkama

Araç buhar makinesi kullanarak yapılan buhar oto yıkama işleminin aracınıza sağladığı faydalar nelerdir? Buhar oto yıkama sistemi ile ne edebilirsiniz?

Buhar oto yıkama faydaları

 • Her araç yıkamada yalnızca 4 litre su tüketerek temizlik yapabilirsiniz
 • Buhar oto yıkama ile atık suyu ortadan kaldırır
 • Buhar yıkama ile kiri, lekeleri ve gresi temizler
 • Buhar yıkama yüzeyleri kokudan arındırın ve sterilize edebilirsiniz
 • Daha kısa sürede ve çıkarıcıdan daha az su kullanarak lekeleri çıkarabilirsiniz
 • Temiz iç mekanlar, dış mekanlar, motor bölmeleri, kapı sıkışmaları, paspaslar, lastik, bagajlar, döşeme, tekerlek yuvaları ve ulaşılması zor köşe ve çatlaklar. Hepsi için buhar oto yıkama benzersiz üstünlükler sağlıyor.
 • Kimyasal temizleyici ihtiyacını azaltın.
 • Araç yüzeylerini fırçalamak için harcanan zamanı azaltın.
 • Ayaklarınızı ıslatmadan yıkayın.

Buhar makinesi oto yıkama

Buhar yıkama 180 dereceye ulaşan ısısıyla virüs, bakteri ve mikropları yok ederek yüksek hijyen sağlıyor. Çevre dostu bu sistem elle ulaşılamayacak dar ve kör noktalara giderek derinlemesine temizlik sağlıyor.

Buharlı araba yıkama

Araba sahipleri ve profesyonel detaylandırma uzmanları, sürekli olarak arabaların içte ve dışta göz kamaştırıcı bir şekilde temiz görünmesini sağlamanın yollarını arıyorlar. Piyasaya çıkan en yeni araç temizleme teknolojilerinden bazıları buharlı araba yıkama yöntemleridir.

Buharlı temizlik yöntemleri o kadar yeni bir teknolojidir ki, gün sonunda verimli, yüksek kaliteli sonuçlar sunma kapasiteleri konusunda çok sayıda şüphe vardır.

Car care firmaları veya oto yıkama istasyonları da çok fazla kullanmayacakları bir makineye yatırım yapmak istemiyorlar.

Günümüzde oto yıkamacıların sadece onda biri buharlı araba yıkama hizmeti sunarken, büyük çoğunluğu hala uzun süredir kullanılan geleneksel araba yıkama yöntemlerini kullanmaya devam ediyor.

Buharlı oto yıkama

Geleceğin teknolojisini bugünden yakalamak ve kazancını sürmek isteyenler için buharlı araba yıkama sistemi büyük avantajlar vaat ediyor.

Bitmedi! Buharlı araba yıkama gibi otomobil yatırımınızın değerini artıracak pek çok temizlik, koruma, bakım önerisini binlerce kişi uyguluyor. Siz de en çok tercih edilen otomobil car care (İç Dış Temizlik, Boya parlatma ve koruma, Seramik kaplama, Ozonla dezenfeksiyon, Motor temizlik ve koruma vb.) uygulamalarını buradan keşfedebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Buharlı oto yıkama (3 Yorum)

Yorum Yaz

 1. […] Buharla oto yıkama […]

 2. […] Buharlı oto yıkama sistemi yükselen bir trend gösteriyor. Buharlı oto yıkama fiyat listesi (buharli oto yikama fiyat listesi) ile ilgili bilgi talepleri de hızla yükseliyor. […]

YORUM YAZIN