AutoClub’ın bayi ağı genişliyor!

AutoClub’ın bayi ağı genişliyor!

Care care sektörünün en aktif firmalarından AutoClub Türkiye genelindeki bayilik ağını genişletiyor. AutoClub’ın en yeni bayii İstanbul Bakırköy’de hizmet vermeye başladı.

Car care sektöründe yıllardır yaptığı başarılı çalışmalar ile örnek ve öncü firma pozisyonunu sürdüren Bakırtaş Otomotiv  1 Ağustos 2015 tarihinden itibaren AutoClub’ın tüm uygulamaları ile otomobilseverlere hizmet vermeye başladı.

Bakırtaş Otomotiv, 1 Ağustos 2015 tarihinden itibaren AutoClub'ın tüm uygulamaları ile otomobilseverlere hizmet vermeye başladı

Bakırtaş Otomotiv, 1 Ağustos 2015 tarihinden itibaren AutoClub’ın tüm uygulamaları ile otomobilseverlere hizmet vermeye başladı

İnternetin yeni yeni popüler olmaya başladığı, sosyal medyanın ise hayatımıza henüz girmediği 2004 yılında otomobil tutkunlarının buluşma noktası olarak doğan ve kısa sürede ulaştığı 100.000’e yakın üye ile adeta bir fenomen hale gelen AutoClub ya da kısa adı ile ACT (AutoClub Turkey) düzenlediği unutulmaz aktiviteler, organizasyonlar ile Türkiye’nin Otomobil Kulübü olmayı başarmıştı.

AutoClub 2013 yılında ise internet üzerinde elde ettiği başarıyı çok daha farklı bir platforma taşıyarak “Otomobilinizin Geleceği Çok Parlak” sloganı ile car are sektöründe markalaşma yoluna gitti.

Car care sektöründe bugüne kadar gerçekleştirmiş birçok önemli projeyi hayata geçirmiş çok önemli bir ekip ile yola çıkan AutoClub’ın arkasında 7 Otomotiv ve GroupInnovation’ın gücü ve desteği bulunuyor.

Çok kısa süre içinde car care sektörü için birçok yeniliği hayata geçiren AutoClub İstanbul Maltepe’de car care sektörünün en büyük eğitim merkezini kurarken “oto kuaför” olarak anılan sektöre bir kimlik kazandırma çabalarının da temelini atmış oldu.

Türkiye’nin hemen hemen her noktasında açılan AutoClub Uygulama Merkez’leri ile otomobilseverlere hizmet veren AutoClub kısa süre içinde birçok önemli anlaşmaya imza atarak müşterilerine her zaman en iyileri sunmaya devam ediyor.

AutoClub işbirliği anlaşmaları;

Polytop – Türkiye ile birlikte Yunanistan’dan Japonya’ya kadar olan bölgenin distribütörlüğü.

3M – Türkiye’deki car care operasyonu AutoClub tarafından yapılıyor, 3M car care bayilikleri AutoClub tarafından veriliyor.

Kamikaze – Japon car care markası Kamikaze’nindistribütörülüğünü de AutoClub yapıyor.

LLumar – Amerikan cam filmi LLumar’ın İstanbul Anadolu Yakası Bayiliği’ni üstlenen AutoClub bu alanda da en iyi hizmeti sunuyor otomobilseverlere.

XZilon –AutoClub Uygulama Merkezleri boya koruma ürünü Xzilon’un resmi uygulama noktaları olarak hizmet veriyor.

Doğuş Oto – AutoClub Doğuş Oto’nun car care partnerliği ve çözüm ortaklığını yapıyor.

AutoClub haberlerini takip et!

Car care sektörünü takip edin!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN