Aracınızın ön camı kışa hazır mı?

Kategori: Aksesuar / Oto yıkama - 3.634 viewsYorum Yazın
Aracınızın ön camı kışa hazır mı?

Elbette! Tek yapmanız gereken yağmur kaydırıcı film kaplama uygulaması yaptırmak. Bu konuda car care firmalarının farklı film uygulamaları mevcut.

Kış ve bahar aylarında sürücülerin özellikle büyük sıkıntı çektikleri ve görüş kalitesini düşüren yağmur yağışı bu yıl ülkemizde çok şiddetli olacak. Meteoroloji uzmanları son 20 yılın en sert ve çetin kışına hazır olun diyor. Aracınızın ön camları bu kışa hazır mı?

Net görüş güvenli sürüş!

Net görüş güvenli sürüş!

Öncelikle yağmurlu havalar için yağmur suyu itici cam filmi uygulamasını öneriyoruz. Bu sayede daha keskin görüş mümkün olabiliyor. Film yerine bazı car care firmalarında su itici spreyler de kullanılabiliyor. Sonuç olarak hem film hem de sprey başarılı sonuçlar veriyor.

Kış aylarında otomobilinizin ön camındaki bir diğer sorun ise buğu. Bu sorun için de ideal çözümler car care istasyonlarında sizi bekliyor. Buğu önleyici solüsyon uygulamalarıyla kışı pırıl pırıl bir görüşle geçirmeniz mümkün. Bu uygulama ayrıca buzlanmayı da önlüyor. Buzlanma için ayrıca alternatif uygulamalara da bir göz atabilirsiniz. Buğu önleyiciler güvenli bir sürüş sağlar. Sileceklerin daha verimli çalışmasına katkı sunar.

Aracınızı kışa hazırlarken ön camı ihmal etmeyin! Ön cam sizin dış ortamla bağınızı sağlıyor, unutmayın.

Yağmur suyu itici ve buğu önleyici uygulamalar car care firmalarında farklı fiyatlara yapılabiliyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN