Aracınızın görünümü size özel olsun!

Kategori: Aksesuar / Boya koruma - 11.185 viewsYorum Yazın
Aracınızın görünümü size özel olsun!

Aracınızı kişiselleştirmek artık elinizde. Gelişen teknoloji ile birlikte otomobillerin fabrika çıkışlarındaki renk ve görünüm özellikleri kolayca kişiselleştirilebiliyor. Bu konuda dünya çapında üretim yapan firmalardan birisi de 3M. Firma farklı renk ve özelliklerdeki araç kaplama folyolarıyla otomobilinizi kişiselleştirmenize imkan tanıyor.

3M’in güçlü yapıştırma teknolojisini hayata geçiren 3M 1080 Araç Renk Değişim Filmi Serisi’nde, yeni eklenen 5 renkle birlikte, toplam 75 renk ve desen çeşidi bulunuyor.

Aracınızda size özel çizgiler bulunsun!

Aracınızda size özel çizgiler bulunsun!

3M 1080 Araç Renk Değişim Filmi Serisi, uygulayıcılar tarafından kolaylıkla kullanılıyor. Film, kutudan kaplama yapmaya hazır halde çıkıyor ve ekstra bir yapıştırıcı gerektirmiyor. Filmin baskıyla aktive olan yapışkanı sayesinde, film hızlı bir şekilde uygulanabiliyor. Üzerindeki gözle görünmeyen hava tahliye kanalları sayesinde yüzeyde kabarcık oluşmuyor. Bağlantı yeri olmayan ruloları; kaporta, tavan, bagaj, tampon, kapı paneli, dış aynalar gibi birçok alanda rahatlıkla kullanılmasına olanak sağlıyor.

Sıradan olan haricinde her şey. Aracınız için güzel ve farklı bir görünüm yaratın. Bu hazır kaplama folyoları parlak renkler, mat renkler, zımparalanmış metal ve karbon elyafı görünümü seçeneklerini sunuyor. Ambalajından çıktığı gibi kullanabileceğiniz, üzerine laminasyon gerektirmeyen gerçek dokulu filmlerdir.

3M filmleriyle aracınızda oluşturacağınız görsel şölen sizi diğerlerinden farklılaştıracaktır. ‘Helal olsun‘ kelimelerini sık sık duyarsanız şaşırmayın! Yapacağınız folyo kaplama araç yatırımınızın korunması noktasında da artı değer sunuyor.

Konuyla ilgili detaylı bilgiyi http://bit.ly/1OJY3DV linkinden bulabilirsiniz.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN