Williams Türkiye Distribütörü RBC Otomotiv, bayi ağını genişletiyor

Williams Türkiye Distribütörü RBC Otomotiv, bayi ağını genişletiyor

Williams High Performance Car Care  ürün ve uygulama konseptleri ile hizmet veren RBC Otomotiv  bayilik ağını genişletiyor. Son olarak firma İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı otoparkında yeni bayiliğini hizmete aldı. Sabiha Gökçen Havalimanı Otoparkı içinde hizmete açılan Sprint Otomotiv ve Endüstriyel Ürünler TİC. A.Ş. , Williams High Performance Car Care ailesi içinde faaliyetine başladı.

Yeni bayi Williams Sabiha Gökçen İstasyonu; Sabiha Gökçen Havalimanı Otoparkı 1. Bodrum katta (kırmızı otopark) Williams ürün ve uygulamaları ile hizmet vermeye başladı.

Williams Sabiha Gökçen istasyonu araç yatırımını korumak isteyenleri car care konusundaki çözümleriyle bekliyor.

Williams Türkiye özellikle Seramik Kaplama uygulamasıyla adından söz ettiriyor

Williams Türkiye özellikle Seramik Kaplama uygulamasıyla adından söz ettiriyor

Williams, Formula 1 yarışlarında adını sık sık duyduğumuz ‘Williams Takımı’nın ta kendisi. Williams, öncü bir Formula 1 takımı ve gelişmiş bir mühendislik şirketidir.

1977’de İngiltere’de Sir Frank Williams ve Patrick Head tarafından kurulmuş olan Williams F1 Takımı, kurulduğu günden bu yana, 114 yarış kazanmış ve 16 tane de Formula 1 Dünya Şampiyonluğu ünvanı elde etmiştir.

650 çalışanı ve 125 milyon Euro cirosu ile faaliyet gösteren İngiliz firması Williams, otomotivde “advanced engineering” yani “ileri mühendislik” çalışmalarını, Formula1 kökenli teknolojilerini ve deneyimini geniş bir platformda tüm araçlara uygulanabilir yenilikçi ürün ve hizmetlere dönüştürmektedir.

Williams High Performance Car Care altında toplanmış olan profesyonel araç bakım, temizlik ve boya koruma ürünleri de işte bu efsane markanın dünya genelinde 400’den fazla bayi ve distribütor ile piyasaya sürdüğü ürün ve hizmetlerdir. Özellikle, F1 yarış araçları üzerinde geliştirilmiş olan Williams Seramik Kaplama, 21. yüzyıl boya koruma teknolojisi olup sektörde rakipsizdir.

Williams High Performance Car Care Türkiye Distribütörü RBC Otomotiv grup şirketleri ile beraber 2005 yılından beri sektörde hizmet vermektedir. 2012 yılında da Williams High Performance Car Care ürünlerinin Türkiye distribütörü olmuştur. RBC, Türkiye genelinde 40 otomotiv plazası içinde Williams araç koruma ve bakım sistemleri olarak kendi organizasyonu ve ekibi ile hizmet vermektedir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN