Şimdi boya koruma yaptırma zamanı!

Kategori: Boya koruma - 7.280 viewsYorum Yazın
Şimdi boya koruma yaptırma zamanı!

Kış ayları başladı. Hatta eski takvimlere göre karakıştayız. Kışa girerken sağlığımızı korumak için grip aşısı yaptırıyoruz. Kılık kıyafetimizi soğuğun, yağmurun, karın etkisine göre ayarlıyoruz. Yediklerimize, içtiklerimize dikkat ediyoruz.

Aynı özeni otomobil yatırımımız için de yapıyor muyuz? Unutmayın otomobiller de bir canlı organizma gibi tepki verir. Yağmurdan, doludan, sisten, kardan, buzdan, çamurdan etkilenir. Onlar da hastalık belirtileri gösterir! Boya yüzeyleri bu etkenlerle matlaşır, yıpranır, canlılığını kaybeder. Kısacası yaşlanır! Peki otomobilinize anti-aging yapmak mümkün mü? Elbette! Otomobilinizin yaşlanma karşıtı uygulamalarının başında boya koruma sistemi geliyor.

Çamur boya yüzeyine kalıcı zararlar verebiliyor

Çamur boya yüzeyine kalıcı zararlar verebiliyor

Boya koruma sistemi boya yüzeyini kışın zorlu koşullarında adeta bir zırh gibi koruma altına alıyor. Sis, kırağı, buz, yağmur, kar, dolu, çiğ gibi kışın olağan koşulları aracınızın boyasına olağanüstü zararlar verebilir. Otomobilinizin boya yüzeyine fabrika çıkışında gerekli koruma uygulaması yapılmadan sevk edilir. Bu uygulamaları sizin yaptırmanız gerekir.

Yeni girmiş bulunduğumuz kış aylarının boya yüzeyine dolayısıyla otomobil yatırımınıza vereceği yıpratıcı etkileri azaltmak için acele edin. Bir an önce, kış tam bastırmadan boya koruma uygulamanızı yaptırın, kışı rahat ve huzurlu geçirin!

Boya koruma uygulamaları car care firmaları tarafından gerçekleştiriliyor. Profesyonel firmaların uygulamalarını karşılaştırarak tercih yapabilirsiniz.

 

Otomobilime hangi boya koruma sistemini yaptırmalıyım?


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN