Oto ses yalıtımı ile her araçta sessiz sürüş!

Kategori: Ses yalıtım - 52.372 viewsYorum Yazın
Oto ses yalıtımı ile her araçta sessiz sürüş!

Oto ses yalıtımı keyifli bir yolculuk için gereklidir. Çünkü oto ses yalıtımı temel konfor standardı gürültü kısıtıdır. Araç ses yalıtımı ile otomobilinizi yeni ve spor konfora kavuşturmak mümkün olabilir! Aracınızın konfor standartlarında bir mucize yaşamak için doğru yerdesiniz! Yüz binlerce araç sahibinin otomobil yatırımını korumasını sağlayan ünlü car care markaları etkili araç ses yalıtımı için, size özel hediye niteliğindeki önerileri, bir an önce denemenizi istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i oto ses izolasyonu yaptıranların tercihi, yüz binlerce kişi tarafından denenmiş diğer önerileri de okuyor ve uyguluyor! Kabine giren gürültü ve ses ne kadar az ise yolculuğunuz o kadar konforlu olur. Güncel modellerin bir bölümünde ses yalıtım standart olarak yer alıyor. Pek çok marka ve modelde ise ya yeterli olmuyor ya da hiç yer almıyor. Siz de otomobilinizde bu lüksü yaşamak isterseniz ses yalıtım sistemi uygulatabilirsiniz. Adeta aracınız ses diyetine girmiş gibi olur!

Oto ses yalıtımı-araç ses yalıtımı-araba ses yalıtımı-araç içi ses yalıtımı-araç izolasyon-oto ses yalıtımı fiyat-oto yalıtım-araç ses yalıtım malzemeleri

Ziebart firmasının oto ses yalıtımı uygulamasından bir enstantane

Ses yalıtım sistemi car care sistemlerinde çok bilinmeyen ama son derece önemli bir uygulama. Her firma farklı biçimde uygulasa da genel olarak ses emici, akustik özellikle malzemeler kullanılıyor. Bu dolgu malzemeleri aracın altında gözle görülen tüm yüzeylere özel püskürtme düzenekleriyle uygulanıyor. Bagaj yan panellerine içeriden ses emici plakalar uygulanıyor. Tekerlek davlumbaz içlerine de yalıtkan malzeme uygulanıyor.

 

Oto ses yalıtımı

Ses yalıtım sistemini profesyonel car care uygulama merkezlerinde uygulatın. Oto sanayi sitelerinde veya uzman olmayan markasız yerlerde yaptıracağınız ses yalıtımı aracınızda daha çok ses ve balans bozulmasına sebep olabilir. Yaptıracağınız uygulama sizin için bir eğitim fırsatı değil gerçek bir çözüm olsun! İşi uzmanına yaptırın! Rahat edin.

 

Oto ses yalıtımı-araç ses yalıtımı-araba ses yalıtımı-araç içi ses yalıtımı-araç izolasyon

Araç ses yalıtım sisteminde car care firmaları özel köpük veya solüsyon uyguluyor

 

Araç ses yalıtımı

Ses yalıtım sistemi uygulatılmış araçların ikinci el satışlarında bu özellik aracın kabinine daha az motor ve yol gürültüsü gireceğinden hem aracın kolay tercih edilmesine hem de daha primli satılmasına katkı sunabiliyor. Ayrıca aracın alt bölgesine uygulanan özel yalıtım malzemesi koruyucu özelliğiyle yoldan gelen zift, asfalt, taş gibi gövdeye zarar verebilecek maddelere karşı bir kalkan oluşturuyor. bu da aracın alt gövdesinin hep yeni ve genç kalmasını sağlıyor.

 

Oto ses yalıtımı-araç ses yalıtımı-araba ses yalıtımı-araç içi ses yalıtımı-araç izolasyon

Bazı ses yalıtım uygulamalarında kapı içleri ve bagaja da izolasyon malzemeler uygulanıyor

 

Ses yalıtım sistemi aracınıza değer katan oto bakım ve koruma uygulamalarından biri. Konuyla ilgili sitemizde araştırma yapabilir veya kampanyaları takip edebilirsiniz! Sessiz bir yolculuk konforu sizin de doğal hakkınız! Bu hakkınızı kullanın!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Oto ses yalıtımı ile her araçta sessiz sürüş! (5 Yorum)

Yorum Yaz

 1. sezgin dedi ki:

  Seat leon st araci komple ne kadara ses yalitim yaparsiniz.

 2. Önder dedi ki:

  2000 model şahin var ses yalıtım ne kadar olur kardeşim

 3. ziya dedi ki:

  volvo s40 1998 model komple kac para olur

 4. ismail dedi ki:

  iyi gunler bende 2004 megane2 var ses yalitim yaptirmak istiyorum ne kadara olur

YORUM YAZIN