Oto cam filmi uygulama fiyatları 2019

Kategori: Aksesuar - 18.662 viewsYorum Yazın
Oto cam filmi uygulama fiyatları 2019

Oto cam filmi uygulama fiyatları uygulanan araç ve uygulama filmine göre değişiklik gösteriyor. Her markanın kendine göre üstünlükleri ve zayıf noktaları var. Aynı şekilde oto cam filmi uygulama noktalarının da işçilik kalitesine göre fiyatlandırma farkı olabiliyor. Burada ortalama olarak oto cam filmi uygulama fiyatları 2019 rakamlarını yansıtmaya çalışıyoruz. En azından bir fikir oluşturacağına inanıyoruz. Oto cam filmi fiyatları İstanbul, Ankara veya 3m oto cam filmi fiyatları gibi markaya göre farklılık gösteriyor.

Oto cam film kaplama fiyatları

Oto cam filmleri polyester esaslı malzemeden yapılıyor. Çok farklı katmanlar eklenerek kalitesi ve UV ışık geçirgenliği değiştiriliyor. Yüzde 5 ile yüzde 85 oranında değişen geçirgenliklerde cam filmi bulmak mümkün oluyor.

Cam filmi uygulamasını kendiniz yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki videodan cam filmi nasıl uygulanır izleyebilirsiniz.

Bizin önerimiz cam filmini profesyonel uygulama noktalarında yaptırmanızdır. Bu sayede hem orijinal bir cam filmi aldığınızdan emin olursunuz hem de cam filmi beklentilerinizi maksimum düzeyde karşılayabilirsiniz.

Oto cam filmi uygulama fiyatları 2019

oto cam filmi uygulama fiyatları 2018 yılına göre 2019 için yaklaşık yüzde 30 oranında artmış görünüyor.  Oto cam filmi uygulama fiyatlarına örnek olarak İstanbul ilinden başlamak istiyoruz.

 • Honda Civic 2018 Elegance yan camlar ve arka cam ön cam hariç 300 TL fiyata cam filmi yaptırabilirsiniz. Bu fiyat Ocak 2019 tarihinde verilmiştir.
 • Oto cam filmi ne kadar sorusuna Golf marka araç için yan ve arka camlara 200 TL fiyat verilebiliyor.
 • Oto cam filmi montaj fiyatları araç modeline göre farklılık gösterebiliyor. Fiat Doblo için oto cam filmi işçilik fiyatları 300-450 TL aralığında veriliyor.
 • Sıfır kilometre araç için oto cam filmi ne kadara çekilir? Sıfır kilometre araçlar için beş cam çizilmez oto cam filmi fiyatları 600-3000 TL arasında değişebiliyor. Amerikan oto cam filmi fiyat listesi 3.000 TL’yi bulabiliyor. Ortalama fiyat ise 600 TL düzeyinde bulunuyor.
 • Oto cam filmi fiyat listesi Ankara için bir örnek vermek gerekirse Keçiören’de çizilmez garantili 3M cam filmi 2015 Corolla için ön cam hariç 450-500 TL aralığında bulunuyor.
oto cam filmi rulo fiyat-oto cam filmi kampanya-oto cam filmi metre fiyatı-oto cam filmi toptan fiyatları-oto cam filmi uygulama fiyatları-oto cam filmi takma fiyatları-oto cam filmi işçilik fiyatları-oto cam filmi montaj fiyatları-oto cam filmi sökme fiyatı-oto cam filmi uygulama fiyatları 2017-oto cam filmi uygulama fiyatları 2018-oto cam filmi yaptırma fiyatları-oto cam filmi çekme fiyatları-oto cam filmi ücretleri-renkli oto cam filmi fiyatları
Oto cam filmi uygulama fiyatları 2019

Oto cam güvenlik filmi fiyatları

Oto cam güvenlik filmi fiyatları çok farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Örneğin Llumar SA 35 CH SR PS4 Füme 152 Cm x 30 m güvenlik cam filmi 5,114 TL fiyatla satılıyor.

Autofolyo güvenlik cam filmi orta ton 100 cm eninde metre fiyatı 17,57 TL.

Oto cam filmi yaptırma fiyatları

Bazı ziyaretçilerimiz oto cam filmi yaptırma fiyatları olarak sorgulama yapıyor.  Örneğin Fiat Egea 5 cam filmi için oto cam filmi çekme fiyatları 160-250 TL aralığında bulunuyor.

Elbette oto cam filmi kampanya fiyatları özel fırsatlar sunuyor. Bizim önerimiz kış aylarında cam filmi yaptırmanızdır. Çünkü kış aylarında oto cam filmi kampanya fiyatları daha cazip olabiliyor.

Oto cam filmi takma fiyatları

İnternet üzerinden işçilik fiyatı veren siteler arasında da bir inceleme yaptık. Bu incelemede oto cam filmi takma fiyatları illere göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin ustam geliyor sitesinin verilerine göre en uygun oto cam filmi fiyatları şöyle sıralanıyor.

 • Ankara         150 TL
 • Antalya        117 TL
 • Bursa            117 TL
 • Eskişehir      116 TL
 • Gaziantep     117 TL
 • İstanbul        180 TL
 • İzmir             160 TL
 • Konya           114 TL

Oto cam filmi fiyat listesi

Oto cam filmi uygulayan merkezlerin oto cam filmi ücretleri listelerini inceledik. Bu listeler arasında paket olarak fiyatlandıranlar da bulunuyor. Örneğin bronz oto cam filmi İstanbul fiyatı 125 TL, gümüş oto cam filmi İstanbul fiyatı paketi 175 TL, altın oto cam filmi İstanbul fiyatı 300 TL gibi fiyatlar bulunuyor.

Oto cam filmi fiyatları İstanbul

Oto cam filmi fiyatları Ümraniye fiyatları ile Avcılar fiyatları arasında da farklılıklar bulunabiliyor. Örneğin oto cam filmi fiyatları Ümraniye için birkaç aralık vereceğiz.

 • Golf V cam filmi fiyatı 200-250 TL
 • Fiat Linea 1 numara cam filmi 150 TL
 • Tek kapı compact araç 250-300 TL

3M oto cam filmi fiyatları

3M oto cam filmi fiyatları uygulama hariç aşağıda farklı özelliklere göre yer alıyor.

 • 3M Otomobil Cam Filmi FX Standart Seri FX-ST 35 (30 M) 1.700,00 TL
 • 3M Crystalline Otomotiv Camı Filmi CR90 (Nano teknoloji) 6.799,50
 • 3M Otomotiv Cam Filmleri Stabil Renk CS50AX 1.000 TL
3m oto cam filmi fiyatları-llumar oto cam filmi fiyatları-ziebart oto cam filmi fiyatları-oto cam filmi fiyatları istanbul-oto cam filmi istanbul-oto cam filmi fiyatları ümraniye-oto cam filmi markaları-araç cam filmi fiyatları 2017-2 numara oto cam filmi fiyatları-oto cam film kaplama fiyatları-oto cam filmi fiyat listesi-oto cam filmi fiyat listesi ankara-oto cam güvenlik filmi fiyatları-oto cam filmi ne kadar-oto ön cam filmi fiyatları-çizilmez oto cam filmi fiyatları-oto cam filmi ne kadara çekilir-oto cam filmi rulo fiyat-oto cam filmi kampanya-oto cam filmi metre fiyatı-oto cam filmi toptan fiyatları-oto cam filmi uygulama fiyatları-oto cam filmi takma fiyatları-oto cam filmi işçilik fiyatları-oto cam filmi montaj fiyatları-oto cam filmi sökme fiyatı-oto cam filmi uygulama fiyatları 2017-oto cam filmi uygulama fiyatları 2018-oto cam filmi yaptırma fiyatları-oto cam filmi çekme fiyatları-oto cam filmi ücretleri-renkli oto cam filmi fiyatları
oto cam filmi uygulama fiyatları

Oto cam filmi markaları

Car care firmalarının hemen hepsinde cam filmi uygulaması bulunuyor. Bu firmalar yanında özellikle cam filmi konusunda uzmanlaşmış LLumar gibi oto cam filmi markaları da bilinip ve tercih ediliyor.

Aşağıda internet üzerinden ulaşabileceğiniz oto cam filmi toptan fiyatları düzeyinde oto cam filmi metre fiyatı verilerini yayınlıyoruz. İster oto ön cam filmi fiyatları ister tüm araç için tercih yapabilirsiniz. Renkli oto cam filmi fiyatları çok geniş bir fiyat skalasına sahiptir.

 • Sonax cam filmi 4 cam 550 TL
 • Sonax güneş ve güvenlik oto ön cam filmi fiyatları 600 TL’den başlıyor.
 • 3M oto cam filmi fiyatları yukarıda yer alıyor.
 • Llumar oto cam filmi. Llumar ATC 15 CH SR HPR Füme 152 Cm x 30 Mt Cam Filmi fiyatı 3.974,93 TL
 • AutoEN Oto Cam Filmi %25 Siyah 75 Cm X 10 Metre Black oto cam filmi rulo fiyat 59 TL
 • Solar Marka Cam Filmi Amerikan Çizilmez 6 mt X 50 cm
 • Folyom AMERİKAN CAM FİLMİ ÇİZİLMEZ KALİTELİ AÇIK TON 1 x 1 Metre 5 Metre 125 TL
 • Light Black Çizilmez Cam Filmi 62,96 TL
 • Auto Club cam filmi uygulaması 600 TL
 • Ziebart oto cam filmi fiyatları için bayilerinden bilgi alınmasını talep ediyor.

Oto cam filmi sökme fiyatı

Auto Club oto cam filmi sökme fiyatı otomobil için 300 TL. Oto cam filmi sökme fiyatı SUV araçlarda 375 TL olarak listeleniyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Oto cam filmi uygulama fiyatları 2019 (1 Yorum)

Yorum Yaz

YORUM YAZIN