Lastikleriniz parlasın!

Kategori: Aksesuar - 3.121 viewsYorum Yazın
Lastikleriniz parlasın!

Turtle Wax solgun, açık renk, gri görünümlü lastiklerden kurtularak aracınızın boyası kadar canlı ve parlak bir görünümlü lastiklere sahip olmanız için yepyeni bir ürün geliştirdi: Jet Black Siyah Lastik Bakım Kiti. Bu set simsiyah lastik görünümü için siyah akrilik kaplama teknolojisiyle mükemmel bir parlaklık sağlıyor. Bir yıla kadar soluk görünümlü lastiklerinizi simsiyah görünüme kavuşturuyor.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi aşağıda bulabilirsiniz.

 

ÜRÜN  BİLGİSİ

Turtle Wax Lastik Parlatıcı Kiti Aşağıdaki Ürünleri İçerir

Lastik Temizleyici: Uygun parlaklık kaplaması ve bakımı için gerekli olan temizliği sağlar. En iyi sonucu alabilmek için lastik üzerinde biriken kirleri ve silikon artıklarını güçlü formülü ile temizler.

Lastik parlatıcı: Simsiyah lastik görünümü için siyah akrilik polimer kaplama teknolojisiyle uzun süren mükemmel parlaklığı sağlar. Oluşturduğu bariyer ile gelecekte oluşacak kirlerin daha kolay temizlenmesini sağlar.

Eldiven ve Uygulama Süngeri: Lastiklerinizin mükemmel görünmesi ve kondisyonu için her türlü yardımı sağlamaktadır. Uygulama süngeri ise bakım ve parlatma işlemini kusursuz bir şekilde yapmak için özel olarak geliştirilmiştir.

Turtle Wax Jet Black bakım kiti uygulamadan sonra aylarca süren bir performans sağlar.

Turtle Wax Jet Black bakım kiti uygulamadan sonra aylarca süren bir performans sağlar.

Lastiklerinizin simsiyah görünmesinden başka tatmin edici bir şey yoktur.
Bu kusursuz ürün ve sunduğu teknoloji sizlere mükemmel parlaklığı ve güçlü lastik bakımını sağlar.
Silikon bazlı temizleyici ve parlatıcı ürünlerden 5 kat daha fazla süren parlaklık ve bakımı sağlayarak dikkate değer bir biçimde lastiklerinizin görünümünü güçlendirir.
Simsiyah lastik görünümü için siyah akrilik polimer kaplama teknolojisiyle solmuş lastiklerinizin en iyi görünümü elde etmesini sağlar. Ayrıca oluşturduğu koruyucu bariyer ile sonradan oluşacak kirlerin ve tortuların daha kolay temizlenmesini sağlar.

Ürüne Turtle Wax satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: http://bit.ly/1MccCiv

Turtle Wax haberleri için tıklayın.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Lastikleriniz parlasın! (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. […] formülü olarak pek çok öneri ve teknik bulunuyor. Bu yazıda birkaç tanesini vereceğiz. Lastik parlatıcı yaparak aracınızın lastiklerinin görünümünü mükemmelleştirebilir, lastiklerin sesini […]

  2. […] jant ve lastik parlatma başarısız ve kötü sonuçlar verebilir. Kullanacağınız jant lastik parlatıcı ürünlerin mutlaka bilinen markalar olmasına dikkat edin. Aksi halde krom jant parlatma, […]

YORUM YAZIN