Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Carcaresistemleri.com sitesini ziyaret ettiğinizde ‘kullanım koşulları’ sayfasını da ziyaret etmiş kabul edilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz web sitelerinin kullanım koşulları sayfalarını tıpkı bir ilacın prospektüsü gibi düşünebilirsiniz. Bu nedenle tekil veya çoğul olarak ziyaret ettiğiniz web sitelerinin kullanım koşulları sayfasını da mutlaka inceleyin. Carcaresistemleri.com ziyaretiniz kullanım koşulları sayfasının okunduğu ve kabul edildiği anlamına gelmektedir.

Carcaresistemleri.com sitesinde yer alan içerikteki bilgiler araç temizlik, bakım, boya ve iç yüzey temizlik koruma, motor temizlik, koruma ile otomotiv sektörünün cihaz, donanım ve aksesuarlarıyla ilgili genel bilgilendirme amacını taşımaktadır. Sitede yer alan bilgiler ve öneriler her motorlu araç için farklı sonuçlar doğurabilir. Çünkü aracın kullanım koşulları, yaşı, bulunduğu bölgenin coğrafi ve iklim koşulları, kullanılan malzemenin ömrü, durumu gibi pek çok faktör sonuç üzerinde etkili olmaktadır. Carcaresistemleri.com sitesindeki makale, haber, görsel, video gibi içerikler ‘detailing’ alanında genel bilgi vermek amaçlıdır.

Carcaresistemleri.com önerileri ile yapacağınız uygulamalardan Carcaresistemleri.com sorumlu tutulamaz. Uygulama sonuçlarının olumlu veya aracınıza zarar verecek şekilde gelişmesi mümkün olabilir. Carcaresistemleri.com sitesindeki bilgiler bir ‘profesyonel car care istasyonu’ ekspertizi ve önerileri yerine geçmez. Aracınızla ilgili en doğru çözümler hakkında bilgiler ve görüşler verebilir ancak uygulama yapmadan önce aracınızın mutlaka bir car care merkezine götürülerek incelenmesini sağlamanızı tavsiye ediyoruz.

Carcaresistemleri.com sitesindeki içeriğin ne şekilde kullanıldığı web sitesi ziyaretçilerinin özgür iradeleri, kişisel tercihleridir. Bu nedenle önerilerin uygulama ve sonuçlarının sorumluluğu Carcaresistemleri.com sitesi ziyaretçilerine aittir.

Carcaresistemleri.com sitesi içerisindeki yazı, görsel ve videoların uygulanmasından doğabilecek hasarlardan sorumlu değildir. Carcaresistemleri.com içeriği konunun uzmanları, sektörel inceleme, görüşme ve deneyimlerinden ve uluslararası bilgi kaynaklarından derlenerek hazırlanmaktadır. Car detailing alanında derli toplu bilgi vermek amacıyla yayınlanmaktadır.

Carcaresistemleri.com sitesinde yer alan kullanıcı ve ziyaretçi yorumları, web sitesi ziyaretçilerinin ve yorumu yapan kişilerin sorumluluğundadır. Carcaresistemleri.com genel hukuk, ahlak ve meslek ticaret kurallarına aykırı yorumları yayınlamamaktadır. Bununla birlikte yorum yazanlar yazdıkları yorumların kamu ile paylaşılacağını ve gizli olmayan bir içerik olduğunu kabul etmiş olurlar.

Carcaresistemleri.com ziyaretçilerinin ekledikleri yorumlarda yer alan bağlantıların ‘linklerin’ sorumluluğu yorumu yazanlara aittir.

Carcaresistemleri.com kullanım koşulları sayfasının tüm site ziyaretçileri tarafından ziyaret edildiği, koşulların okunup anlaşıldığı ve bu koşullara uyulacağı kabul edilmektedir. Kullanım koşulları sayfası dışında bir ihtar veya işlem gerekmediği de ziyaretçiler tarafından kabul edilir.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!