Boya yüzeyindeki taş vuruklarından kurtulabilirsiniz!

Boya yüzeyindeki taş vuruklarından kurtulabilirsiniz!

Özellikle uzun yol seyahati yapanlar bilir, önde giden kamyon, TIR gibi araçların lastiklerinden yoldan küçük taş parçacıkları ve mıcır kaportaya büyük bir hızla gelerek göçük oluşturur. Bu göçükler aracınızın orijinal görünümüne zarar verir. Göçükler boya yüzeyinde minör ve majör çiziklerin oluşmasına da yol açar. Bu durum boyanın çürümesine, dökülmesine neden olabilir.

Zaman zaman yaşanan meteorolojik olaylar da bu göçüklere neden olabiliyor. Ceviz büyüklüğündeki dolu yağışı, kum fırtınası, çamur yağmuru, sel aracın sac yüzeylerinde çizik, göçük, vuruk oluşturabiliyor.

Aracınızın orjinalliği bozulmasın!

Aracınızın orjinalliği bozulmasın!

Artık derin çiziklerin ve taş vuruklarının tüm kaporta boyanmadan, aracın orijinal boyası bozulmadan lokal tamiri mümkün. Bu konudaki çözümü İzmir’de faaliyetlerini sürdüren Dr. Vinyl sunuyor.

Dr. Vinyl Derin Çiziklerin ve Taş Vuruklarının Lokal Tamiri Sistemiyle, otomobilinizin kaportasının herhangi bir yerinde meydana gelen derin çizik ya da taş vuruğunun ortaya çıkardığı hasarın bölgesel müdahale ile giderilmesi sonucu, otomobilinizin orijinal halinden ve değerinden hiçbir şey kaybetmeden hasar giderilmiş olur.

Böylece belirli bir bölgede meydana gelen hasar yüzünden aracın o bölümü komple boyanmak veya herhangi bir işleme tabi tutulmak zorunda kalmaz.

Türkiye’de gerçekleşen vuruk giderme uygulamalarının fotoğrafları: http://bit.ly/1MKISn7

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Boya yüzeyindeki taş vuruklarından kurtulabilirsiniz! (2 Yorum)

Yorum Yaz

YORUM YAZIN