Araç iyonizerleri ile aracınızda şelale ferahlığı!

Kategori: Aksesuar - 5.896 viewsYorum Yazın
Araç iyonizerleri ile aracınızda şelale ferahlığı!

Araç iyonizerleri ile aracınızda taze havayı soluma özgürlüğünü yaşayın! Başlıktan ne demek istediğimizi çıkartamamış olabilirsiniz. Yapılan araştırmalar insanların kendilerini en rahat hissettikleri ortamların göl kıyıları, şelale çevresi, dağ ve yeşil alanlar olduğunu ortaya çıkarıyor. Bunun nedeni sorgulandığında ise bu alanlarda negatif iyonların daha fazla olduğu bulunuyor. Negatif iyonlar nötr durumdaki atom ya da molekülün elektron alması sonucu ortaya çıkan parçacığa verilen isimdir. Bu teknik kavram neye yarar?

Otomobil iyonizerlerinin farklı modelleri bulunuyor

Otomobil iyonizerlerinin farklı modelleri bulunuyor

Negatif iyonlar solunan oksijeni artırıyor, ferahlık sağlıyor, havayı temizliyor, özellikle sigara kokusu, toz, kirli hava, kötü kokuyu temizliyor. Yani insan sağlığı ve ferah bir ortam için iyi bir şey. Peki aracınızda bu ortamı sağlamanız mümkün mü?  Evet!

Farklı markalarda satın alabileceğiniz araç iyonizerleri ile aracınızda şelale rahatlığını sağlayabilirsiniz. Böylece şehrin kirli havasından kurtulup, stressiz yolculuklar yapmanız mümkün oluyor.

Şelale yanında ortalama 50.000 adet/cm3 negatif iyon, deniz kenarında ise 10.000 adet/cm3 negatif iyon bulunmaktadır. İnsanların kendilerini zinde hissetmeleri için bulundukları ortamda ise en az 2.000 adet/cm3 negatif iyon bulunması gerekiyor. Şehirleşmenin bir sonucu olarak kapalı ortamlarda negatif iyon sayısı 50 adet/cm3’ün de altına düşüyor. Araçlarda ise bu sayı 14 adet/cm3’e kadar düşmektedir.  Araç iyonizerleri ise ortalama 4.000.000 adet/cm3 negatif iyon üretebiliyor.

Araç iyonizerlerinin fiyatları 20-30 TL arasında değişiyor. Uygun fiyatlarıyla her araçta bulunması gereken bir aksesuarın ötesinde sağlıklı yaşam gereci olarak düşünülebilir.

Araç aksesuarları hakkında bilgi al!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Araç iyonizerleri ile aracınızda şelale ferahlığı! (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. […] parfüm sanayisinde güzel kokusuyla yoğun kullanılan organik olarak yetişen bir çiçek. Otomobil kokularından da aşina […]

  2. […] kokulara anında çözüm oluşturmak için bir sprey şişesinde suyla birleştirin. Arabanıza oto kokusu olarak, çamaşır dolabınıza, yatağınıza veya biraz tazeleme gerektirebilecek diğer alanlara […]

YORUM YAZIN